Estelaxe OÜ
Muude plasttoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 273 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 11 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 210 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 935 385,00 | 5 898 047,00 | 6 790 051,00 | 5 457 242,00 | 8 639 439,00 |
| Ärikasum (€) | 1 038 056,00 | 235 985,00 | 455 200,00 | -177 824,00 | 62 844,00 |
| Puhaskasum (€) | 980 724,00 | 152 606,00 | 282 040,00 | -359 829,00 | -96 412,00 |
| Varad (€) | 6 346 373,00 | 7 049 288,00 | 7 223 419,00 | 7 268 716,00 | 7 752 778,00 |
| Kohustised (€) | 3 082 003,00 | 3 682 312,00 | 3 604 403,00 | 4 009 529,00 | 4 620 003,00 |
| Omakapital (€) | 3 264 370,00 | 3 366 976,00 | 3 619 016,00 | 3 259 187,00 | 3 132 775,00 |
| Raha (€) | 718 369,00 | 185 662,00 | 709 681,00 | 25 035,00 | 16 483,00 |
| Töötajate arv | — | — | 57,00 | 54,00 | 60,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,8 mln €
- Omakapital
- 3,1 mln €
- Kohustised
- 4,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,6 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 229 tuh €
- Töötajaid
- 76,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
210 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 8 639 439,00 € · puhaskahjum 96 412,00 €
müügitulu 5 457 242,00 € · puhaskahjum 359 829,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 6 790 051,00 € · puhaskasum 282 040,00 €
müügitulu 5 898 047,00 € · puhaskasum 152 606,00 €
müügitulu 6 935 385,00 € · puhaskasum 980 724,00 €
müügitulu 5 125 120,00 € · puhaskasum 371 938,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Kivimurru tn 2 · 65605 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20040619 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 225 137,00 € · puhaskasum 830 632,00 €
200 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
300 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
müügitulu 3 681 916,00 € · puhaskasum 358 756,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 609 775,00 € · puhaskasum 64 227,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Parksepa alevik, Tehnika tn 2 · 65509 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20040619 / 8
müügitulu 2 100 943,00 € · puhaskasum 25 410,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Estelaxe OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40619
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026