Osaühing Intservis
Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 254 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 347 228,00 | 367 415,00 | 471 781,00 | 570 559,00 | 501 047,00 |
| Ärikasum (€) | 50 198,00 | 98 047,00 | 146 060,00 | 239 280,00 | 17 375,00 |
| Puhaskasum (€) | 48 454,00 | 97 924,00 | 146 060,00 | 209 280,00 | -24 933,00 |
| Varad (€) | 2 027 570,00 | 1 954 380,00 | 1 841 944,00 | 1 817 642,00 | 1 611 197,00 |
| Kohustised (€) | 589 920,00 | 418 806,00 | 160 311,00 | 46 728,00 | 15 217,00 |
| Omakapital (€) | 1 437 650,00 | 1 535 574,00 | 1 681 633,00 | 1 770 914,00 | 1 595 980,00 |
| Raha (€) | 102 601,00 | 118 592,00 | 183 988,00 | 290 132,00 | 325 179,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 1,6 mln €
- Kohustised
- 15,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 126 tuh €
- Riiklikud maksud
- 62,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 501 047,00 € · puhaskahjum 24 933,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
Varasemad muutused
müügitulu 570 559,00 € · puhaskasum 209 280,00 €
müügitulu 471 781,00 € · puhaskasum 146 060,00 €
müügitulu 367 415,00 € · puhaskasum 97 924,00 €
müügitulu 347 228,00 € · puhaskasum 48 454,00 €
müügitulu 401 967,00 € · puhaskasum 84 432,00 €
müügitulu 367 693,00 € · puhaskasum 69 405,00 €
müügitulu 308 639,00 € · puhaskasum 15 437,00 €
müügitulu 241 783,00 € · puhaskahjum 18 163,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paldiski mnt 14-1 · 10149 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10116378 / 5
müügitulu 187 478,00 € · puhaskahjum 81 049,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing Intservis: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 116378
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026