Espen Capital Management OÜ
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 262 päeva tagasi.
2023. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 36 905,00 | 39 363,00 | 26 049,00 | 38 249,00 |
| Ärikasum (€) | -46 380,00 | -9 486,00 | -7 090,00 | -20 424,00 | 260 728,00 |
| Puhaskasum (€) | -46 361,00 | -9 473,00 | 485 967,00 | -20 424,00 | 260 728,00 |
| Varad (€) | 635 105,00 | 613 832,00 | 1 046 505,00 | 1 035 613,00 | 1 289 911,00 |
| Kohustised (€) | 490 306,00 | 478 506,00 | 425 212,00 | 434 745,00 | 428 315,00 |
| Omakapital (€) | 144 799,00 | 135 326,00 | 621 293,00 | 600 868,00 | 861 596,00 |
| Raha (€) | 4 759,00 | 4 115,00 | 4 077,00 | 5 969,00 | 14 919,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 1,3 mln €
- Omakapital
- 862 tuh €
- Kohustised
- 428 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2024 4. kv
- Riiklikud maksud
- 50 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 38 249,00 € · puhaskasum 260 728,00 €
müügitulu 26 049,00 € · puhaskahjum 20 424,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Espen Capital Management OÜ: Kanne 9 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 8/1 · 11415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10116154 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 39 363,00 € · puhaskasum 485 967,00 €
müügitulu 36 905,00 € · puhaskahjum 9 473,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 46 361,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 000,00 € · puhaskahjum 294 516,00 €
müügitulu 10 000,00 € · puhaskasum 1 999,00 €
müügitulu 14 955,00 € · puhaskahjum 665 580,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 234 739,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139f · 11317 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10116154 / 5
müügitulu 2 125,00 € · puhaskasum 686 654,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026