Conference Services OÜ
Nõupidamiste ja messide korraldamine
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 272 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 12 217,00 | 1 820,00 | 3 910,00 | 3 515,00 | 9 923,00 |
| Ärikasum (€) | 6 977,00 | 1 310,00 | 2 887,00 | 3 267,00 | 8 723,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 303,00 | -13 299,00 | -6 182,00 | -1 144,00 | 290,00 |
| Varad (€) | 24 569,00 | 22 077,00 | 25 788,00 | 28 410,00 | 26 391,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 10 807,00 | 20 700,00 | 24 466,00 | 22 157,00 |
| Omakapital (€) | 24 569,00 | 11 270,00 | 5 088,00 | 3 944,00 | 4 234,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 17 147,00 | 13 045,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 26,4 tuh €
- Omakapital
- 4,2 tuh €
- Kohustised
- 22,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneAvaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 9 923,00 € · puhaskasum 290,00 €
müügitulu 3 515,00 € · puhaskahjum 1 144,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 910,00 € · puhaskahjum 6 182,00 €
müügitulu 1 820,00 € · puhaskahjum 13 299,00 €
müügitulu 12 217,00 € · puhaskasum 1 303,00 €
müügitulu 3 568,00 € · puhaskasum 1 279,00 €
müügitulu 2 896,00 € · puhaskahjum 23 827,00 €
müügitulu 12 120,00 € · puhaskasum 1 322,00 €
müügitulu 8 701,00 € · puhaskasum 671,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Nelgi tee 3-53 · 74001 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10115825 / 3
müügitulu 37 077,00 € · puhaskasum 684,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026