INGLIVALVE OÜ
Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 222 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 949,00 | 18 533,00 | 22 016,00 | 16 307,00 | 16 024,00 |
| Ärikasum (€) | 2 126,00 | 5 335,00 | -1 440,00 | 1 202,00 | 1 270,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 126,00 | 5 335,00 | -1 440,00 | 1 203,00 | 1 270,00 |
| Varad (€) | 9 130,00 | 11 837,00 | 14 136,00 | 11 700,00 | 11 273,00 |
| Kohustised (€) | 4 399,00 | 1 771,00 | 5 511,00 | 1 872,00 | 175,00 |
| Omakapital (€) | 4 731,00 | 10 066,00 | 8 625,00 | 9 828,00 | 11 098,00 |
| Raha (€) | 5 180,00 | 1 133,00 | 4 337,00 | 4 772,00 | 6 168,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2016Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 11,3 tuh €
- Omakapital
- 11,1 tuh €
- Kohustised
- 175 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 445 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
2,2 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 16 024,00 € · puhaskasum 1 270,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 16 307,00 € · puhaskasum 1 203,00 €
müügitulu 22 016,00 € · puhaskahjum 1 440,00 €
müügitulu 18 533,00 € · puhaskasum 5 335,00 €
müügitulu 9 949,00 € · puhaskasum 2 126,00 €
müügitulu 6 398,00 € · puhaskahjum 2 409,00 €
müügitulu 18 577,00 € · puhaskahjum 2 470,00 €
müügitulu 24 383,00 € · puhaskahjum 2 578,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Röa küla, Oksa · 72806 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 30035234 / 14
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Türi vald, Röa küla · 72806 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30035234 / 13
müügitulu 31 846,00 € · puhaskasum 5 377,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Väätsa vald, Röa küla · 72806 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30035234 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 44 986,00 € · puhaskahjum 639,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · INGLIVALVE OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 35234
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 17.10.2026