Lansec OÜ
Sidekaablite ja antennide paigaldamine
21.10.2026 võitis hanke: Nunne 18 hoone automaatse tulekahjusignalisatsiooni- ja evakuatsioonivalgustuse süsteemide projekteerimine ja rajamine.
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 331 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 90,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 741 857,00 | 2 003 483,00 | 2 370 988,00 | 3 336 652,00 | 2 331 623,00 |
| Ärikasum (€) | -29 043,00 | 92 956,00 | 210 512,00 | 249 896,00 | 45 980,00 |
| Puhaskasum (€) | 119 402,00 | 66 520,00 | 210 301,00 | 285 023,00 | 48 706,00 |
| Varad (€) | 1 556 317,00 | 1 514 178,00 | 1 688 574,00 | 1 883 552,00 | 1 920 190,00 |
| Kohustised (€) | 928 292,00 | 819 634,00 | 783 729,00 | 734 436,00 | 823 368,00 |
| Omakapital (€) | 628 025,00 | 694 544,00 | 904 845,00 | 1 149 116,00 | 1 096 822,00 |
| Raha (€) | 107 213,00 | 12 157,00 | 97 363,00 | 161 878,00 | 175 971,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 22,00 | 23,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,9 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 823 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 615 tuh €
- Riiklikud maksud
- 137 tuh €
- Tööjõumaksud
- 87,4 tuh €
- Töötajaid
- 23,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 8
- Teadaolev maht
- Vähemalt 681 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
90,6 tuh € · 101 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 331 623,00 € · puhaskasum 48 706,00 €
müügitulu 3 336 652,00 € · puhaskasum 285 023,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 370 988,00 € · puhaskasum 210 301,00 €
müügitulu 2 003 483,00 € · puhaskasum 66 520,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Sära tee 12 · 75312 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10114512 / 9, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10114512 / M5
müügitulu 1 741 857,00 € · puhaskasum 119 402,00 €
müügitulu 1 506 654,00 € · puhaskasum 126 277,00 €
müügitulu 1 630 372,00 € · puhaskasum 126 892,00 €
müügitulu 2 103 828,00 € · puhaskasum 67 376,00 €
müügitulu 1 651 758,00 € · puhaskasum 100 005,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 133 · 10112 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10114512 / 7
müügitulu 1 346 499,00 € · puhaskasum 295 906,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Lansec OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 114512
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026