Terminaali Investeeringud OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 344 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 78 000,00 | 78 000,00 | 78 000,00 | 78 000,00 | 78 000,00 |
| Ärikasum (€) | 13 494,00 | 13 498,00 | 13 499,00 | 18 108,00 | 16 819,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 639,00 | 2 643,00 | 2 644,00 | 7 224,00 | 5 964,00 |
| Varad (€) | 1 981 784,00 | 1 995 282,00 | 2 008 781,00 | 2 027 020,00 | 2 043 969,00 |
| Kohustised (€) | 387 036,00 | 397 891,00 | 408 745,00 | 419 760,00 | 430 744,00 |
| Omakapital (€) | 1 594 748,00 | 1 597 391,00 | 1 600 036,00 | 1 607 260,00 | 1 613 225,00 |
| Raha (€) | 8,00 | 11,00 | 14,00 | 17,00 | 13,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- 1,6 mln €
- Kohustised
- 431 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 19,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 78 000,00 € · puhaskasum 5 964,00 €
müügitulu 78 000,00 € · puhaskasum 7 224,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 78 000,00 € · puhaskasum 2 644,00 €
müügitulu 78 000,00 € · puhaskasum 2 643,00 €
müügitulu 78 000,00 € · puhaskasum 2 639,00 €
müügitulu 78 000,00 € · puhaskahjum 38 542,00 €
müügitulu 78 000,00 € · puhaskahjum 747 238,00 €
müügitulu 78 000,00 € · puhaskasum 510,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 72 000,00 € · puhaskahjum 29 677,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Maardu linn, Lao tn 14 · 74114 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10114155 / 5
müügitulu 72 000,00 € · puhaskahjum 29 832,00 €
Aktsiaselts NCC & PO osalus muutus: 100% · 350 000,00 EEK → 100% · 22 369,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10114155 / 3
Aktsiaselts NCC & PO osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 350 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 114155 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026