Metria Invest OÜ
Hoonestusprojektide arendus
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 14 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 695 028,00 | 1 157 391,00 | 1 296 371,00 | 1 425 901,00 | 1 529 401,00 |
| Ärikasum (€) | 426 404,00 | 746 303,00 | 767 677,00 | 4 174 950,00 | 1 012 574,00 |
| Puhaskasum (€) | 325 981,00 | 634 471,00 | 550 320,00 | 3 946 171,00 | 677 201,00 |
| Varad (€) | 14 340 171,00 | 15 080 877,00 | 16 588 287,00 | 21 525 276,00 | 23 535 969,00 |
| Kohustised (€) | 12 774 827,00 | 12 881 063,00 | 13 838 153,00 | 14 828 970,00 | 16 162 462,00 |
| Omakapital (€) | 1 565 344,00 | 2 199 814,00 | 2 750 134,00 | 6 696 306,00 | 7 373 507,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 1 545,00 | 6 308,00 | 0,00 | 641 446,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 23,5 mln €
- Omakapital
- 7,4 mln €
- Kohustised
- 16,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 504 tuh €
- Riiklikud maksud
- 64,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,3 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,5 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 1 529 401,00 € · puhaskasum 677 201,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 425 901,00 € · puhaskasum 3 946 171,00 €
müügitulu 1 296 371,00 € · puhaskasum 550 320,00 €
müügitulu 1 157 391,00 € · puhaskasum 634 471,00 €
müügitulu 695 028,00 € · puhaskasum 325 981,00 €
müügitulu 515 995,00 € · puhaskasum 266 755,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tehnika tn 55 · 10136 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10113263 / 11
müügitulu 663 057,00 € · puhaskasum 306 693,00 €
müügitulu 379 445,00 € · puhaskasum 253 350,00 €
müügitulu 195 457,00 € · puhaskasum 118 744,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Pelguranna tn 59-63 · 10316 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10113263 / 9
müügitulu 103 656,00 € · puhaskasum 24 612,00 €
Metria Invest OÜ: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10113263 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · OÜ RRKH Investeeringud: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 113263
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.09.2026