Osaühing Lumevara
Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite vahendamine
30.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 2 961,63 € → 2 961,63 € · sh tasumisgraafikus 2 661,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 2 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 98 428,00 | 165 998,00 | 157 880,00 | 123 473,00 | 150 723,00 |
| Ärikasum (€) | 7 633,00 | 76 579,00 | -32 401,00 | -77 920,00 | 17 717,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 801,00 | 75 804,00 | -31 992,00 | -76 549,00 | 18 242,00 |
| Varad (€) | 170 732,00 | 247 455,00 | 207 910,00 | 123 747,00 | 137 673,00 |
| Kohustised (€) | 35 643,00 | 36 562,00 | 29 009,00 | 21 395,00 | 17 079,00 |
| Omakapital (€) | 135 089,00 | 210 893,00 | 178 901,00 | 102 352,00 | 120 594,00 |
| Raha (€) | 37 602,00 | 12 061,00 | 45 534,00 | 49 861,00 | 65 009,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 138 tuh €
- Omakapital
- 121 tuh €
- Kohustised
- 17,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 22,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
2 961,63 € → 2 961,63 € · sh tasumisgraafikus 2 661,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
3 793,99 € → 2 961,63 € · vähenes 832,36 € · sh tasumisgraafikus 2 961,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
2 961,63 € → 3 793,99 € · suurenes 832,36 € · sh tasumisgraafikus 2 961,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
3 593,62 € → 2 961,63 € · vähenes 631,99 € · sh tasumisgraafikus 2 961,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
Varasemad muutused
3 261,63 € → 3 593,62 € · suurenes 331,99 € · sh tasumisgraafikus 3 261,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
3 561,63 € → 3 261,63 € · vähenes 300,00 € · sh tasumisgraafikus 3 261,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
3 561,63 € → 3 561,63 € · sh tasumisgraafikus 3 261,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
3 465,63 € → 3 561,63 € · suurenes 96,00 € · sh tasumisgraafikus 3 561,63 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
2 656,21 € → 3 465,63 € · suurenes 809,42 € · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
3 251,99 € → 2 656,21 € · vähenes 595,78 € · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
müügitulu 150 723,00 € · puhaskasum 18 242,00 €
müügitulu 123 473,00 € · puhaskahjum 76 549,00 €
müügitulu 157 880,00 € · puhaskahjum 31 992,00 €
müügitulu 165 998,00 € · puhaskasum 75 804,00 €
müügitulu 98 428,00 € · puhaskasum 6 801,00 €
müügitulu 146 634,00 € · puhaskasum 80 495,00 €
müügitulu 107 082,00 € · puhaskasum 19 731,00 €
müügitulu 90 755,00 € · puhaskasum 5 939,00 €
müügitulu 175 766,00 € · puhaskasum 5 301,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Jaama pst 26 · 44311 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40020711 / 6
müügitulu 150 992,00 € · puhaskasum 14 697,00 €
Osaühing RATIO CONSTAT osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40020711 / 3
12 · kanne 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026