OSAÜHING A2C Studio
Fotograafia
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 1 päev tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 864,00 | 1 286,00 | 8 319,00 | 9 740,00 | 6 905,00 |
| Ärikasum (€) | 587,00 | 437,00 | 4 306,00 | 597,00 | -3 256,00 |
| Puhaskasum (€) | 587,00 | 437,00 | 4 306,00 | 608,00 | -3 256,00 |
| Varad (€) | 7 452,00 | 7 889,00 | 12 195,00 | 11 334,00 | 7 816,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 262,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 7 452,00 | 7 889,00 | 12 195,00 | 11 072,00 | 7 816,00 |
| Raha (€) | 6 044,00 | 4 727,00 | 4 259,00 | 5 129,00 | 2 829,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,8 tuh €
- Omakapital
- 7,8 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMuutused
müügitulu 6 905,00 € · puhaskahjum 3 256,00 €
müügitulu 9 740,00 € · puhaskasum 608,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 8 319,00 € · puhaskasum 4 306,00 €
müügitulu 1 286,00 € · puhaskasum 437,00 €
müügitulu 1 864,00 € · puhaskasum 587,00 €
müügitulu 833,00 € · puhaskasum 214,00 €
müügitulu 490,00 € · puhaskasum 303,00 €
müügitulu 931,00 € · puhaskasum 690,00 €
müügitulu 620,00 € · puhaskahjum 1 042,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Kangelaste prospekt 53-64 · 20604 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40020701 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 1 570,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · OSAÜHING A2C Studio: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20701
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026