STAINLESS OÜ
Keemiatoodete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 27 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 364 096,00 | 1 311 373,00 | 1 413 227,00 | 1 232 096,00 | 1 333 922,00 |
| Ärikasum (€) | 312 269,00 | 217 112,00 | 154 717,00 | 95 024,00 | 121 277,00 |
| Puhaskasum (€) | 301 272,00 | 205 712,00 | 116 659,00 | 69 501,00 | 102 752,00 |
| Varad (€) | 2 181 625,00 | 2 389 560,00 | 2 374 921,00 | 2 447 837,00 | 2 767 843,00 |
| Kohustised (€) | 595 251,00 | 597 474,00 | 506 176,00 | 519 591,00 | 736 845,00 |
| Omakapital (€) | 1 586 374,00 | 1 792 086,00 | 1 868 745,00 | 1 928 246,00 | 2 030 998,00 |
| Raha (€) | 439 425,00 | 259 875,00 | 171 275,00 | 216 884,00 | 76 148,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,8 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 737 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 316 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,8 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Muutused
müügitulu 1 333 922,00 € · puhaskasum 102 752,00 €
müügitulu 1 232 096,00 € · puhaskasum 69 501,00 €
Varasemad muutused
STAINLESS OÜ: Kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10112834 / 7
müügitulu 1 413 227,00 € · puhaskasum 116 659,00 €
müügitulu 1 311 373,00 € · puhaskasum 205 712,00 €
müügitulu 1 364 096,00 € · puhaskasum 301 272,00 €
müügitulu 849 174,00 € · puhaskasum 105 337,00 €
müügitulu 1 031 023,00 € · puhaskasum 126 706,00 €
müügitulu 952 707,00 € · puhaskasum 127 111,00 €
müügitulu 960 743,00 € · puhaskasum 181 374,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Rebase tee 12 · 76401 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10112834 / 4
müügitulu 872 369,00 € · puhaskasum 203 094,00 €
Osaühing STAINLESS: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 112834 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026