Osaühing STONEWOLF
Kaubavedu maanteel
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 328 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 18.05.2026; lepingu maksumus 70,0 tuh €: Logistikateenus generaatoritele.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 13,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 597 132,00 | 2 908 771,00 | 2 269 156,00 | 2 521 901,00 | 2 647 386,00 |
| Ärikasum (€) | 179 175,00 | 259 011,00 | 140 582,00 | 94 488,00 | 95 307,00 |
| Puhaskasum (€) | 164 880,00 | 251 811,00 | 111 480,00 | 10 725,00 | 27 224,00 |
| Varad (€) | 1 055 083,00 | 1 141 756,00 | 2 214 069,00 | 2 308 399,00 | 2 370 311,00 |
| Kohustised (€) | 492 588,00 | 327 450,00 | 1 288 284,00 | 1 371 888,00 | 1 406 576,00 |
| Omakapital (€) | 562 495,00 | 814 306,00 | 925 785,00 | 936 511,00 | 963 735,00 |
| Raha (€) | 177 410,00 | 457 222,00 | 283 153,00 | 284 238,00 | 270 677,00 |
| Töötajate arv | — | — | 15,00 | 15,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 964 tuh €
- Kohustised
- 1,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 889 tuh €
- Riiklikud maksud
- 185 tuh €
- Tööjõumaksud
- 84,7 tuh €
- Töötajaid
- 16,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 70,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
13,0 tuh € · 12 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 647 386,00 € · puhaskasum 27 224,00 €
müügitulu 2 521 901,00 € · puhaskasum 10 725,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 269 156,00 € · puhaskasum 111 480,00 €
müügitulu 2 908 771,00 € · puhaskasum 251 811,00 €
müügitulu 2 597 132,00 € · puhaskasum 164 880,00 €
müügitulu 2 385 026,00 € · puhaskasum 184 116,00 €
müügitulu 2 253 586,00 € · puhaskasum 7 888,00 €
müügitulu 2 055 715,00 € · puhaskasum 3 422,00 €
müügitulu 1 766 346,00 € · puhaskasum 19 244,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Saarde vald, Kilingi-Nõmme linn, Kooli tn 2-8 · 86304 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30034718 / 11
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Saarde vald, Kilingi-Nõmme linn, Kooli tn 2-8 · 86304 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30034718 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 547 399,00 € · puhaskahjum 86 772,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Osaühing STONEWOLF: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 34718
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026