OÜ Mäe Talu PL
Kalakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 344 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 6,4 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 89 986,00 | 93 421,00 | 125 517,00 |
| Puhaskasum (€) | -27 739,00 | 1 941,00 | 10 968,00 |
| Varad (€) | 267 899,00 | 439 904,00 | 287 303,00 |
| Kohustised (€) | 164 007,00 | 334 072,00 | 170 503,00 |
| Omakapital (€) | 103 892,00 | 105 832,00 | 116 800,00 |
| Raha (€) | 3 078,00 | 72,00 | 3 452,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 287 tuh €
- Omakapital
- 117 tuh €
- Kohustised
- 171 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 116 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
6,4 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 125 517,00 € · puhaskasum 10 968,00 €
müügitulu 93 421,00 € · puhaskasum 1 941,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 89 986,00 € · puhaskahjum 27 739,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kanissaare küla, Urmeti · 94533 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30034625 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Pöide vald, Kanissaare küla, Urmeti · 94533 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30034625 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026