PJK Haldus OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 350 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 13,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 747 660,00 | 1 040 067,00 | 1 178 589,00 | 1 239 716,00 | 1 148 647,00 |
| Ärikasum (€) | 34 132,00 | 58 486,00 | 130 142,00 | 143 926,00 | 104 761,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 917,00 | 57 940,00 | 130 169,00 | 143 988,00 | 94 375,00 |
| Varad (€) | 849 901,00 | 836 581,00 | 969 988,00 | 1 120 958,00 | 2 290 693,00 |
| Kohustised (€) | 143 273,00 | 72 013,00 | 75 250,00 | 82 232,00 | 1 157 592,00 |
| Omakapital (€) | 706 628,00 | 764 568,00 | 894 738,00 | 1 038 726,00 | 1 133 101,00 |
| Raha (€) | 325 116,00 | 198 513,00 | 334 427,00 | 477 308,00 | 267 177,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 20,00 | 18,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,3 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 633 tuh €
- Riiklikud maksud
- 140 tuh €
- Tööjõumaksud
- 65,5 tuh €
- Töötajaid
- 25,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
13,3 tuh € · 27 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 148 647,00 € · puhaskasum 94 375,00 €
müügitulu 1 239 716,00 € · puhaskasum 143 988,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 178 589,00 € · puhaskasum 130 169,00 €
Kati Rahnel – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 30034596 / 13
müügitulu 1 040 067,00 € · puhaskasum 57 940,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 747 660,00 € · puhaskasum 32 917,00 €
müügitulu 759 302,00 € · puhaskasum 88,00 €
müügitulu 912 450,00 € · puhaskahjum 6 310,00 €
müügitulu 940 690,00 € · puhaskasum 6 183,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lootsi tn 6 · 80010 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30034596 / 9
müügitulu 904 395,00 € · puhaskasum 29 888,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 940 996,00 € · puhaskasum 32 343,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30034596 / 5
Pärnu Jahtklubi osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30034596 / 3
Majandusaasta periood muutus: 01.04 · 31.03 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 34596 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.08.2026