Starbunker OÜ
Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 91 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 895 662,00 | 33 561 183,00 | 40 174 031,00 | 38 351 935,00 | 23 298 378,00 |
| Ärikasum (€) | 139 414,00 | 712 928,00 | 614 229,00 | 92 938,00 | -200 730,00 |
| Puhaskasum (€) | 146 603,00 | 713 223,00 | 593 420,00 | 107 782,00 | -192 448,00 |
| Varad (€) | 1 008 541,00 | 3 006 786,00 | 2 120 815,00 | 2 088 613,00 | 2 072 085,00 |
| Kohustised (€) | 332 775,00 | 1 647 797,00 | 198 406,00 | 58 422,00 | 234 342,00 |
| Omakapital (€) | 675 766,00 | 1 358 989,00 | 1 922 409,00 | 2 030 191,00 | 1 837 743,00 |
| Raha (€) | 495 478,00 | 423 434,00 | 360 123,00 | 413 622,00 | 287 157,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,1 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 234 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 26,3 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 23 298 378,00 € · puhaskahjum 192 448,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 38 351 935,00 € · puhaskasum 107 782,00 €
müügitulu 40 174 031,00 € · puhaskasum 593 420,00 €
müügitulu 33 561 183,00 € · puhaskasum 713 223,00 €
müügitulu 4 895 662,00 € · puhaskasum 146 603,00 €
müügitulu 3 615 311,00 € · puhaskahjum 260 397,00 €
müügitulu 6 125 607,00 € · puhaskahjum 135 645,00 €
müügitulu 9 892 161,00 € · puhaskasum 209 096,00 €
müügitulu 10 930 022,00 € · puhaskasum 90 508,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vibu tn 5-1 · 10415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10111102 / 10
müügitulu 54 837 146,00 € · puhaskasum 289 822,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026