JR Development OÜ
Hoonestusprojektide arendus
03.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 91 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 128 282,00 | 57 598,00 | 106 039,00 | 47 822,00 | 174 382,00 |
| Ärikasum (€) | -113 733,00 | 14 394,00 | 67 290,00 | -54 545,00 | -14 178,00 |
| Puhaskasum (€) | -117 431,00 | 16 737,00 | 1 683,00 | -54 853,00 | 46 506,00 |
| Varad (€) | 609 004,00 | 558 330,00 | 754 349,00 | 813 774,00 | 1 420 117,00 |
| Kohustised (€) | 547 217,00 | 479 806,00 | 667 556,00 | 781 835,00 | 1 152 234,00 |
| Omakapital (€) | 61 787,00 | 78 524,00 | 86 793,00 | 31 939,00 | 267 883,00 |
| Raha (€) | 5 687,00 | 5,00 | 990,00 | 11,00 | 562,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 268 tuh €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 709 €
- Riiklikud maksud
- 1,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 721 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Allkirjastatud
6 325,15 € → 355,18 € · vähenes 5 969,97 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
6 580,15 € → 6 325,15 € · vähenes 255,00 € · sh vaidlustatud 5 967,62 € · vanima nõude tähtpäev 20.05.2025
6 580,15 € → 6 580,15 € · sh vaidlustatud 6 222,62 € · vanima nõude tähtpäev 20.05.2025
Varasemad muutused
6 891,66 € → 6 580,15 € · vähenes 311,51 € · sh vaidlustatud 6 219,65 € · vanima nõude tähtpäev 20.05.2025
6 531,16 € → 6 891,66 € · suurenes 360,50 € · sh vaidlustatud 6 528,81 € · vanima nõude tähtpäev 20.05.2025
7 113,48 € → 6 531,16 € · vähenes 582,32 € · sh vaidlustatud 6 528,81 € · vanima nõude tähtpäev 20.05.2025
müügitulu 174 382,00 € · puhaskasum 46 506,00 €
müügitulu 47 822,00 € · puhaskahjum 54 853,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 106 039,00 € · puhaskasum 1 683,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 57 598,00 € · puhaskasum 16 737,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 128 282,00 € · puhaskahjum 117 431,00 €
müügitulu 70 975,00 € · puhaskasum 184 856,00 €
müügitulu 54 565,00 € · puhaskasum 326 026,00 €
müügitulu 49 768,00 € · puhaskasum 1 039 770,00 €
müügitulu 83 804,00 € · puhaskasum 34 510,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 28a-10 · 10216 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10111096 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 36 513,00 € · puhaskasum 16 620,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026