OÜ DiviDent Invest
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 99 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 38,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 834 222,00 | 879 767,00 | 838 954,00 | 832 838,00 | 1 052 724,00 |
| Ärikasum (€) | 41 151,00 | 4 401,00 | 87 649,00 | 3 019,00 | 61 422,00 |
| Puhaskasum (€) | 92 487,00 | 15 097,00 | 95 083,00 | 37 587,00 | 88 711,00 |
| Varad (€) | 553 751,00 | 549 033,00 | 575 844,00 | 677 423,00 | 738 748,00 |
| Kohustised (€) | 99 778,00 | 104 963,00 | 58 691,00 | 137 683,00 | 135 297,00 |
| Omakapital (€) | 453 973,00 | 444 070,00 | 517 153,00 | 539 740,00 | 603 451,00 |
| Raha (€) | 112 528,00 | 67 963,00 | 80 539,00 | 92 560,00 | 78 046,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 10,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 739 tuh €
- Omakapital
- 603 tuh €
- Kohustised
- 135 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 52,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 55,7 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Avaliku sektori maksed
2026
38,3 tuh € · 58 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 052 724,00 € · puhaskasum 88 711,00 €
müügitulu 832 838,00 € · puhaskasum 37 587,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 838 954,00 € · puhaskasum 95 083,00 €
müügitulu 879 767,00 € · puhaskasum 15 097,00 €
müügitulu 834 222,00 € · puhaskasum 92 487,00 €
müügitulu 675 332,00 € · puhaskasum 63 587,00 €
müügitulu 706 546,00 € · puhaskasum 26 187,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Staadioni tn 1 · 10132 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10110680 / 11
müügitulu 647 606,00 € · puhaskasum 53 777,00 €
müügitulu 641 499,00 € · puhaskasum 24 099,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ravi tn 7 · 10134 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10110680 / 8
müügitulu 663 914,00 € · puhaskasum 72 617,00 €
78 000,00 € · pandipidaja Nordea Bank Finland Plc
78 000,00 € · pandipidaja Nordea Bank Finland Plc
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026