Osaühing Avolux
Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 145 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 30.06.2026; lepingu maksumus 580 €: Väliprügikastide ost.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 359 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 578 888,00 | 1 790 060,00 | 1 882 800,00 | 1 688 114,00 | 2 827 355,00 |
| Ärikasum (€) | -415 990,00 | 34 451,00 | -15 213,00 | 39 406,00 | 48 916,00 |
| Puhaskasum (€) | -417 074,00 | 20 189,00 | -20 519,00 | 11 821,00 | 14 791,00 |
| Varad (€) | 432 907,00 | 346 883,00 | 613 321,00 | 724 964,00 | 920 661,00 |
| Kohustised (€) | 324 470,00 | 218 257,00 | 505 214,00 | 605 036,00 | 785 942,00 |
| Omakapital (€) | 108 437,00 | 128 626,00 | 108 107,00 | 119 928,00 | 134 719,00 |
| Raha (€) | 137 390,00 | 52 581,00 | 200 149,00 | 152 820,00 | 250 412,00 |
| Töötajate arv | — | — | 21,00 | 22,00 | 22,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 921 tuh €
- Omakapital
- 135 tuh €
- Kohustised
- 786 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 958 tuh €
- Riiklikud maksud
- 198 tuh €
- Tööjõumaksud
- 86,9 tuh €
- Töötajaid
- 28,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 18
- Teadaolev maht
- Vähemalt 7,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
359 tuh € · 22 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 827 355,00 € · puhaskasum 14 791,00 €
müügitulu 1 688 114,00 € · puhaskasum 11 821,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 882 800,00 € · puhaskahjum 20 519,00 €
müügitulu 1 790 060,00 € · puhaskasum 20 189,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 578 888,00 € · puhaskahjum 417 074,00 €
müügitulu 1 101 885,00 € · puhaskahjum 17 182,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Gaasi tn 6a · 13816 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10109808 / 8
müügitulu 1 167 770,00 € · puhaskasum 130 602,00 €
müügitulu 943 361,00 € · puhaskasum 77 970,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Gaasi tn 6a · 11415 · kanne 7 · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 10109808 / M2, Kanne Ä 10109808 / 7
müügitulu 854 922,00 € · puhaskasum 89 582,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Silikaltsiidi tn 8 · 11216 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10109808 / 5
müügitulu 565 551,00 € · puhaskasum 77 923,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026