Osaühing SaiTklaP
Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
14.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 81 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 61,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 295 685,00 | 479 756,00 | 391 238,00 | 468 437,00 | 500 104,00 |
| Ärikasum (€) | 32 395,00 | 78 513,00 | -72 857,00 | 69 994,00 | 38 750,00 |
| Puhaskasum (€) | 24 341,00 | 68 165,00 | -85 713,00 | 60 637,00 | 31 559,00 |
| Varad (€) | 618 155,00 | 741 481,00 | 683 037,00 | 728 026,00 | 810 552,00 |
| Kohustised (€) | 355 617,00 | 410 778,00 | 438 047,00 | 422 398,00 | 474 623,00 |
| Omakapital (€) | 262 538,00 | 330 703,00 | 244 990,00 | 305 628,00 | 335 929,00 |
| Raha (€) | 40 700,00 | 27 002,00 | 49 427,00 | 79 069,00 | 82 109,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 7,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 811 tuh €
- Omakapital
- 336 tuh €
- Kohustised
- 475 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 91,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 19,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,1 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Avaliku sektori maksed
2026
61,9 tuh € · 210 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 783,19 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 500 104,00 € · puhaskasum 31 559,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 468 437,00 € · puhaskasum 60 637,00 €
müügitulu 391 238,00 € · puhaskahjum 85 713,00 €
müügitulu 479 756,00 € · puhaskasum 68 165,00 €
müügitulu 295 685,00 € · puhaskasum 24 341,00 €
müügitulu 221 197,00 € · puhaskasum 100 462,00 €
250 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
müügitulu 238 380,00 € · puhaskasum 18 617,00 €
müügitulu 255 963,00 € · puhaskasum 35 111,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Suur-Rahula küla, Liiva · 94636 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30034132 / 4
müügitulu 156 511,00 € · puhaskasum 49 907,00 €
müügitulu 95 399,00 € · puhaskasum 6 399,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026