Artproof OÜ
Mujal liigitamata trükkimine
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 169 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 32,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 322 970,00 | 1 230 230,00 | 1 566 281,00 | 1 525 858,00 | 1 413 529,00 |
| Ärikasum (€) | 112 619,00 | -46 394,00 | 15 350,00 | 76 624,00 | 65 047,00 |
| Puhaskasum (€) | 55 160,00 | -62 016,00 | 4 679,00 | 70 284,00 | 63 879,00 |
| Varad (€) | 682 113,00 | 546 473,00 | 534 604,00 | 462 589,00 | 496 888,00 |
| Kohustised (€) | 383 081,00 | 349 364,00 | 332 816,00 | 190 517,00 | 160 937,00 |
| Omakapital (€) | 299 032,00 | 197 109,00 | 201 788,00 | 272 072,00 | 335 951,00 |
| Raha (€) | 118 486,00 | 7 891,00 | 0,00 | 8 079,00 | 95 223,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 20,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 497 tuh €
- Omakapital
- 336 tuh €
- Kohustised
- 161 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 365 tuh €
- Riiklikud maksud
- 54,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 59,8 tuh €
- Töötajaid
- 18,00
Avaliku sektori maksed
2026
32,1 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 413 529,00 € · puhaskasum 63 879,00 €
müügitulu 1 525 858,00 € · puhaskasum 70 284,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 566 281,00 € · puhaskasum 4 679,00 €
müügitulu 1 230 230,00 € · puhaskahjum 62 016,00 €
Taavi Rekkaro – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10109179 / 17
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 322 970,00 € · puhaskasum 55 160,00 €
müügitulu 1 049 500,00 € · puhaskasum 5 219,00 €
müügitulu 1 383 940,00 € · puhaskasum 157 166,00 €
185 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
müügitulu 1 314 161,00 € · puhaskasum 22 675,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10109179 / 14
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 25 · 10412 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10109179 / 12
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 60a/5 · 10412 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10109179 / 11
müügitulu 1 161 663,00 € · puhaskasum 59 640,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 60a · 10412 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10109179 / 9
müügitulu 1 032 584,00 € · puhaskasum 26 198,00 €
Artproof OÜ: Kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10109179 / 7
300 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026