Osaühing SAROS EST
Muude plastist ehitustoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 105 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 8,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 829 949,00 | 4 173 464,00 | 3 665 597,00 | 1 416 848,00 | 999 567,00 |
| Ärikasum (€) | 9 805,00 | -406 178,00 | -53 415,00 | -179 734,00 | -266 925,00 |
| Puhaskasum (€) | 19 986,00 | -409 274,00 | -68 282,00 | -186 789,00 | -278 081,00 |
| Varad (€) | 1 690 258,00 | 1 891 617,00 | 2 104 999,00 | 1 863 547,00 | 1 499 770,00 |
| Kohustised (€) | 177 114,00 | 787 747,00 | 1 069 411,00 | 1 014 748,00 | 929 052,00 |
| Omakapital (€) | 1 513 144,00 | 1 103 870,00 | 1 035 588,00 | 848 799,00 | 570 718,00 |
| Raha (€) | 144 604,00 | 277 326,00 | 195 713,00 | 375 051,00 | 170 702,00 |
| Töötajate arv | — | — | 28,00 | 24,00 | 23,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 571 tuh €
- Kohustised
- 929 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 311 tuh €
- Riiklikud maksud
- 70,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 56,2 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Avaliku sektori maksed
2026
8,5 tuh € · 17 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 999 567,00 € · puhaskahjum 278 081,00 €
müügitulu 1 416 848,00 € · puhaskahjum 186 789,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 665 597,00 € · puhaskahjum 68 282,00 €
müügitulu 4 173 464,00 € · puhaskahjum 409 274,00 €
müügitulu 3 829 949,00 € · puhaskasum 19 986,00 €
Stella Zdobnõh – Audiitorettevõtja: Seos algas · Menetlus: Korraldav määrus Ä 40020340 / M4
müügitulu 4 005 649,00 € · puhaskahjum 50 805,00 €
müügitulu 5 979 820,00 € · puhaskasum 93 514,00 €
müügitulu 4 305 806,00 € · puhaskasum 240 524,00 €
müügitulu 4 297 834,00 € · puhaskasum 163 478,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Oru tn 18a · 20205 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40020340 / 5
müügitulu 2 746 115,00 € · puhaskasum 207 102,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026