Tiiu Tandre Osaühing
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 135 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 21.05.2019: Eriarstiabi teenused.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 108 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 109 162,00 | 124 022,00 | 135 297,00 | 150 348,00 | 159 508,00 |
| Ärikasum (€) | 27 482,00 | 32 195,00 | 36 066,00 | 58 887,00 | 52 799,00 |
| Puhaskasum (€) | 27 486,00 | 32 198,00 | 36 074,00 | 47 638,00 | 38 706,00 |
| Varad (€) | 130 587,00 | 163 819,00 | 179 760,00 | 187 762,00 | 160 977,00 |
| Kohustised (€) | 43 609,00 | 44 643,00 | 24 510,00 | 34 874,00 | 19 383,00 |
| Omakapital (€) | 86 978,00 | 119 176,00 | 155 250,00 | 152 888,00 | 141 594,00 |
| Raha (€) | 60 793,00 | 40 188,00 | 124 119,00 | 140 513,00 | 92 496,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 161 tuh €
- Omakapital
- 142 tuh €
- Kohustised
- 19,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 18,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,9 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2019–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
108 tuh € · 14 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 159 508,00 € · puhaskasum 38 706,00 €
müügitulu 150 348,00 € · puhaskasum 47 638,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 135 297,00 € · puhaskasum 36 074,00 €
müügitulu 124 022,00 € · puhaskasum 32 198,00 €
müügitulu 109 162,00 € · puhaskasum 27 486,00 €
müügitulu 105 253,00 € · puhaskasum 26 664,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, E. Vilde tn 2a/1 · 44310 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40020224 / 4
müügitulu 103 137,00 € · puhaskasum 14 597,00 €
müügitulu 153 459,00 € · puhaskasum 21 643,00 €
müügitulu 157 377,00 € · puhaskasum 21 485,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, L. Koidula tn 5 · 44308 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 40020224 / 2
müügitulu 151 806,00 € · puhaskasum 32 358,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026