OÜ Stone House
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 140 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.04.2024; lepingu maksumus 15,9 tuh €: Imurauto teenus Viljandi linnas 2024.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 459 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 483 120,00 | 4 300 454,00 | 3 828 859,00 | 3 865 199,00 | 3 908 609,00 |
| Ärikasum (€) | 102 871,00 | 107 297,00 | 553 681,00 | 81 549,00 | 354 568,00 |
| Puhaskasum (€) | 104 630,00 | 117 787,00 | 540 352,00 | 108 972,00 | 366 130,00 |
| Varad (€) | 2 990 672,00 | 3 584 476,00 | 3 718 572,00 | 4 534 588,00 | 4 543 120,00 |
| Kohustised (€) | 294 572,00 | 770 589,00 | 364 333,00 | 1 071 377,00 | 713 779,00 |
| Omakapital (€) | 2 696 100,00 | 2 813 887,00 | 3 354 239,00 | 3 463 211,00 | 3 829 341,00 |
| Raha (€) | 440 794,00 | 16 383,00 | 43 497,00 | 6 814,00 | 81 696,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 20,00 | 22,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,5 mln €
- Omakapital
- 3,8 mln €
- Kohustised
- 714 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 187 tuh €
- Tööjõumaksud
- 38,6 tuh €
- Töötajaid
- 24,00
Riigihanked
2019–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 5
- Teadaolev maht
- Vähemalt 6,1 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
459 tuh € · 30 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 908 609,00 € · puhaskasum 366 130,00 €
müügitulu 3 865 199,00 € · puhaskasum 108 972,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 828 859,00 € · puhaskasum 540 352,00 €
müügitulu 4 300 454,00 € · puhaskasum 117 787,00 €
müügitulu 3 483 120,00 € · puhaskasum 104 630,00 €
müügitulu 3 471 340,00 € · puhaskasum 213 224,00 €
müügitulu 3 352 660,00 € · puhaskasum 364 832,00 €
müügitulu 3 753 141,00 € · puhaskasum 698 130,00 €
müügitulu 2 868 402,00 € · puhaskasum 260 459,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Raua tn 12 · 71020 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20038901 / 6
müügitulu 2 356 763,00 € · puhaskasum 273 126,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
OÜ Stone House: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 38901 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · OÜ Euromac2 Eesti: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 38901
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026