EUROVESKI OÜ
Külalistemajad
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 193 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 20,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 67 805,00 | 110 113,00 | 124 497,00 | 118 646,00 | 141 148,00 |
| Ärikasum (€) | 170,00 | 83,00 | 152,00 | 805,00 | 65,00 |
| Puhaskasum (€) | 170,00 | 83,00 | 153,00 | 805,00 | 67,00 |
| Varad (€) | 70 968,00 | 93 934,00 | 82 154,00 | 89 650,00 | 108 112,00 |
| Kohustised (€) | 49 040,00 | 71 923,00 | 59 990,00 | 66 681,00 | 85 075,00 |
| Omakapital (€) | 21 928,00 | 22 011,00 | 22 164,00 | 22 969,00 | 23 037,00 |
| Raha (€) | 8 168,00 | 7 683,00 | 12 726,00 | 20 627,00 | 38 145,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 108 tuh €
- Omakapital
- 23,0 tuh €
- Kohustised
- 85,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 59,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
20,0 tuh € · 16 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 141 148,00 € · puhaskasum 67,00 €
müügitulu 118 646,00 € · puhaskasum 805,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 124 497,00 € · puhaskasum 153,00 €
müügitulu 110 113,00 € · puhaskasum 83,00 €
müügitulu 67 805,00 € · puhaskasum 170,00 €
müügitulu 93 303,00 € · puhaskasum 17 922,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 107 007,00 € · puhaskasum 18,00 €
müügitulu 83 546,00 € · puhaskasum 67,00 €
müügitulu 102 571,00 € · puhaskasum 43,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Veski tn 10 · 66403 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20038518 / 3
müügitulu 95 510,00 € · puhaskasum 310,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026