Võru Kinnisvarahooldus Osaühing
Hoonehalduse abitegevused
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 204 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 27 340,00 | 22 712,00 | 32 944,00 | 34 656,00 | 39 785,00 |
| Ärikasum (€) | 4 170,00 | -1 182,00 | 2 353,00 | -7 960,00 | -6 607,00 |
| Puhaskasum (€) | 102 477,00 | -6 960,00 | 9 160,00 | 53 855,00 | -23 685,00 |
| Varad (€) | 302 495,00 | 298 661,00 | 306 378,00 | 358 618,00 | 336 171,00 |
| Kohustised (€) | 32 104,00 | 35 230,00 | 33 787,00 | 32 173,00 | 33 411,00 |
| Omakapital (€) | 270 391,00 | 263 431,00 | 272 591,00 | 326 445,00 | 302 760,00 |
| Raha (€) | 8 487,00 | 78,00 | 5 852,00 | 768,00 | 1 455,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 336 tuh €
- Omakapital
- 303 tuh €
- Kohustised
- 33,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 365 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 39 785,00 € · puhaskahjum 23 685,00 €
müügitulu 34 656,00 € · puhaskasum 53 855,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 32 944,00 € · puhaskasum 9 160,00 €
müügitulu 22 712,00 € · puhaskahjum 6 960,00 €
müügitulu 27 340,00 € · puhaskasum 102 477,00 €
müügitulu 18 925,00 € · puhaskahjum 7 386,00 €
müügitulu 26 800,00 € · puhaskasum 3 336,00 €
müügitulu 15 557,00 € · puhaskahjum 1 023,00 €
müügitulu 17 261,00 € · puhaskasum 45 025,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Kelvingi küla, Eha tee 6 · 74018 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10108187 / 5
müügitulu 15 599,00 € · puhaskasum 3 592,00 €
Võru Kinnisvarahooldus Osaühing: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 108187 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026