Osaühing Revalsen Invest
Mujal liigitamata äritegevus
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 206 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 72 266,00 | 85 280,00 | 51 450,00 | 45 208,00 | 45 574,00 |
| Ärikasum (€) | 982,00 | 15 721,00 | 4 176,00 | 1 914,00 | -642,00 |
| Puhaskasum (€) | 639,00 | 14 455,00 | -882,00 | -90,00 | -1 981,00 |
| Varad (€) | 8 984,00 | 55 648,00 | 47 924,00 | 35 150,00 | 25 006,00 |
| Kohustised (€) | 2 569,00 | 37 661,00 | 42 960,00 | 30 276,00 | 22 113,00 |
| Omakapital (€) | 6 415,00 | 17 987,00 | 4 964,00 | 4 874,00 | 2 893,00 |
| Raha (€) | 2 561,00 | 2 159,00 | 3,00 | 816,00 | 2 440,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 25,0 tuh €
- Omakapital
- 2,9 tuh €
- Kohustised
- 22,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 13,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 45 574,00 € · puhaskahjum 1 981,00 €
müügitulu 45 208,00 € · puhaskahjum 90,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 51 450,00 € · puhaskahjum 882,00 €
müügitulu 85 280,00 € · puhaskasum 14 455,00 €
müügitulu 72 266,00 € · puhaskasum 639,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Salve tn 2a/2 · 11612 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10107338 / 9
müügitulu 38 662,00 € · puhaskasum 72,00 €
müügitulu 76 960,00 € · puhaskahjum 930,00 €
müügitulu 46 446,00 € · puhaskasum 945,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Salve tn 2a · 11612 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10107338 / 8
müügitulu 28 969,00 € · puhaskahjum 7 945,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 388 · 11612 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10107338 / 6
müügitulu 51 439,00 € · puhaskasum 1 751,00 €
12 · kanne 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026