Nordic Armoury OÜ
Muu hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 217 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 30.03.2026: Laskemoona 5,56x45 FMJ (M193) ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,9 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 015 360,00 | 1 751 936,00 | 3 190 353,00 | 1 694 179,00 | 1 069 710,00 |
| Ärikasum (€) | 312 391,00 | -18 101,00 | 42 056,00 | 114 564,00 | 196 048,00 |
| Puhaskasum (€) | 260 837,00 | -17 633,00 | -11 442,00 | 116 576,00 | 203 671,00 |
| Varad (€) | 858 105,00 | 781 652,00 | 1 270 417,00 | 641 950,00 | 7 332 594,00 |
| Kohustised (€) | 272 455,00 | 213 635,00 | 775 720,00 | 30 678,00 | 6 517 651,00 |
| Omakapital (€) | 585 650,00 | 568 017,00 | 494 697,00 | 611 272,00 | 814 943,00 |
| Raha (€) | 436 505,00 | 210 762,00 | 39 992,00 | 350 235,00 | 2 609 426,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,3 mln €
- Omakapital
- 815 tuh €
- Kohustised
- 6,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 8,5 mln €
- Riiklikud maksud
- 1,1 mln €
- Tööjõumaksud
- 41,6 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 18
- Teadaolev maht
- Vähemalt 511 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
4,9 mln € · 30 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 069 710,00 € · puhaskasum 203 671,00 €
müügitulu 1 694 179,00 € · puhaskasum 116 576,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 190 353,00 € · puhaskahjum 11 442,00 €
müügitulu 1 751 936,00 € · puhaskahjum 17 633,00 €
müügitulu 2 015 360,00 € · puhaskasum 260 837,00 €
müügitulu 1 349 308,00 € · puhaskasum 229 654,00 €
müügitulu 388 566,00 € · puhaskasum 1 954,00 €
müügitulu 849 642,00 € · puhaskasum 10 248,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 480 664,00 € · puhaskahjum 127 999,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, M. Metsanurga tn 43 · 11617 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10107849 / 12
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 446 384,00 € · puhaskasum 31 592,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Nordic Armoury OÜ: Kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 107849 / 3
Luick OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 107849
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.07.2026