Eiffel Meedia OÜ
Kirjalik ja suuline tõlge
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 224 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 19.06.2026: Kirjalik tõlketeenus meditsiinitekstide tõlkimiseks.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 210 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 729 021,00 | 755 582,00 | 675 254,00 |
| Puhaskasum (€) | 49 927,00 | 80 104,00 | 112 377,00 |
| Varad (€) | 283 420,00 | 283 825,00 | 434 326,00 |
| Kohustised (€) | 56 522,00 | 60 700,00 | 128 824,00 |
| Omakapital (€) | 226 898,00 | 223 125,00 | 305 502,00 |
| Raha (€) | 103 837,00 | 69 145,00 | 69 736,00 |
| Töötajate arv | 5,00 | 4,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 434 tuh €
- Omakapital
- 306 tuh €
- Kohustised
- 129 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 266 tuh €
- Riiklikud maksud
- 14,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 41
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,6 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
210 tuh € · 220 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 675 254,00 € · puhaskasum 112 377,00 €
müügitulu 755 582,00 € · puhaskasum 80 104,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 729 021,00 € · puhaskasum 49 927,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Karja tn 14 · 10140 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10107733 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Eiffel Meedia OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 107733
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026