osaühing Pro CNC
Lukkude ja hingede tootmine
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 228 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 308 235,00 | 447 020,00 | 155 690,00 | 87 761,00 | 54 550,00 |
| Ärikasum (€) | 185 564,00 | 307 844,00 | 65 818,00 | 2 156,00 | -30 547,00 |
| Puhaskasum (€) | 156 717,00 | 280 119,00 | 29 562,00 | 370,00 | -30 543,00 |
| Varad (€) | 193 767,00 | 292 980,00 | 126 879,00 | 117 863,00 | 85 257,00 |
| Kohustised (€) | 34 242,00 | 10 053,00 | 9 558,00 | 11 172,00 | 9 109,00 |
| Omakapital (€) | 159 525,00 | 282 927,00 | 117 321,00 | 106 691,00 | 76 148,00 |
| Raha (€) | 38 708,00 | 224 323,00 | 61 741,00 | 52 278,00 | 25 645,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 85,3 tuh €
- Omakapital
- 76,1 tuh €
- Kohustised
- 9,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,2 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 54 550,00 € · puhaskahjum 30 543,00 €
müügitulu 87 761,00 € · puhaskasum 370,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 155 690,00 € · puhaskasum 29 562,00 €
müügitulu 447 020,00 € · puhaskasum 280 119,00 €
müügitulu 308 235,00 € · puhaskasum 156 717,00 €
müügitulu 210 646,00 € · puhaskasum 81 396,00 €
müügitulu 343 135,00 € · puhaskasum 192 610,00 €
müügitulu 307 719,00 € · puhaskasum 133 275,00 €
müügitulu 369 575,00 € · puhaskasum 193 606,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Astangu tn 42-11 · 13519 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10107580 / 5
müügitulu 190 176,00 € · puhaskasum 63 431,00 €
osaühing Pro CNC: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 107580
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026