Nelkeira OÜ
Ehitiste lammutamine ja purustamine; pinnase eemaldamine
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 191 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.12.2022: Järva valla teede talihooldeteenuse riigihange 2022 – 2025.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 47 191,00 | 54 245,00 | 41 527,00 | 31 617,00 | 44 113,00 |
| Ärikasum (€) | 27 960,00 | 32 219,00 | 4 325,00 | -13 674,00 | -14 268,00 |
| Puhaskasum (€) | 28 227,00 | 32 238,00 | 4 330,00 | -13 670,00 | -14 267,00 |
| Varad (€) | 120 036,00 | 166 553,00 | 159 313,00 | 146 281,00 | 132 439,00 |
| Kohustised (€) | 19 459,00 | 32 721,00 | 21 152,00 | 21 790,00 | 22 215,00 |
| Omakapital (€) | 100 577,00 | 133 832,00 | 138 161,00 | 124 491,00 | 110 224,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 11 926,00 | 14 252,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 132 tuh €
- Omakapital
- 110 tuh €
- Kohustised
- 22,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 10,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 521 €
- Tööjõumaksud
- 31 €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
1,0 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 44 113,00 € · puhaskahjum 14 267,00 €
müügitulu 31 617,00 € · puhaskahjum 13 670,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 41 527,00 € · puhaskasum 4 330,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
müügitulu 54 245,00 € · puhaskasum 32 238,00 €
müügitulu 47 191,00 € · puhaskasum 28 227,00 €
müügitulu 32 334,00 € · puhaskasum 10 840,00 €
müügitulu 38 077,00 € · puhaskasum 11 695,00 €
müügitulu 23 920,00 € · puhaskasum 9 489,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Vao küla, Purga · 73003 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30033502 / 5
müügitulu 18 627,00 € · puhaskasum 5 748,00 €
müügitulu 13 616,00 € · puhaskasum 857,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026