OÜ A&M VIAMED
Kaubavedu maanteel
12.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 198 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 81 145,00 | 74 154,00 | 65 352,00 | 77 242,00 | 76 716,00 |
| Ärikasum (€) | 9 393,00 | -5 238,00 | 1 483,00 | -15 281,00 | 1 601,00 |
| Puhaskasum (€) | 9 393,00 | -5 238,00 | 1 483,00 | -15 281,00 | 1 601,00 |
| Varad (€) | 32 541,00 | 28 912,00 | 30 013,00 | 45 522,00 | 43 286,00 |
| Kohustised (€) | 2 430,00 | 4 039,00 | 3 657,00 | 34 447,00 | 30 610,00 |
| Omakapital (€) | 30 111,00 | 24 873,00 | 26 356,00 | 11 075,00 | 12 676,00 |
| Raha (€) | 2 970,00 | 1 231,00 | 9 718,00 | 8 122,00 | 4 530,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 43,3 tuh €
- Omakapital
- 12,7 tuh €
- Kohustised
- 30,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,4 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
7,4 tuh € · 38 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 378,07 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 76 716,00 € · puhaskasum 1 601,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 77 242,00 € · puhaskahjum 15 281,00 €
müügitulu 65 352,00 € · puhaskasum 1 483,00 €
müügitulu 74 154,00 € · puhaskahjum 5 238,00 €
müügitulu 81 145,00 € · puhaskasum 9 393,00 €
müügitulu 61 708,00 € · puhaskasum 2 794,00 €
müügitulu 72 514,00 € · puhaskahjum 2 348,00 €
müügitulu 70 878,00 € · puhaskasum 1 827,00 €
müügitulu 65 764,00 € · puhaskasum 5 891,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Mulla tn 4-4 · 90504 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30033441 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Haapsalu linn, Mulla tn 4-4 · 90504 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30033441 / 3
müügitulu 67 932,00 € · puhaskahjum 2 512,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026