Cervo Volante OÜ
Ehitiste üldehitustööd
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 254 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 624,00 | 7 249,00 | 3 409,00 | 1 575,00 | 3 496,00 |
| Ärikasum (€) | 60,00 | 668,00 | 735,00 | 829,00 | -3 541,00 |
| Puhaskasum (€) | 60,00 | 668,00 | 735,00 | 829,00 | -3 541,00 |
| Varad (€) | 5 227,00 | 4 751,00 | 8 912,00 | 9 450,00 | 7 276,00 |
| Kohustised (€) | 2 549,00 | 1 405,00 | 4 831,00 | 4 540,00 | 5 907,00 |
| Omakapital (€) | 2 678,00 | 3 346,00 | 4 081,00 | 4 910,00 | 1 369,00 |
| Raha (€) | 696,00 | 1 404,00 | 632,00 | 184,00 | 3 190,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,3 tuh €
- Omakapital
- 1,4 tuh €
- Kohustised
- 5,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 860 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 3 496,00 € · puhaskahjum 3 541,00 €
müügitulu 1 575,00 € · puhaskasum 829,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 409,00 € · puhaskasum 735,00 €
müügitulu 7 249,00 € · puhaskasum 668,00 €
müügitulu 4 624,00 € · puhaskasum 60,00 €
müügitulu 13 237,00 € · puhaskasum 32,00 €
müügitulu 9 220,00 € · puhaskasum 26,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 18-42 · 10116 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10106778 / 5
müügitulu 15 750,00 € · puhaskasum 0,00 €
Osaühing LSVenture: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10106778 / 2
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Osaühing Vunder Project: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 106778
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026