osaühing Dorpat
Hotellid
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 252 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 20 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.04.2026: Riigisisese majutusteenuse ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 217 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 641 855,00 | 4 790 504,00 | 5 063 922,00 | 5 608 129,00 | 5 446 199,00 |
| Ärikasum (€) | -59 406,00 | 479 446,00 | 222 559,00 | 471 717,00 | 226 856,00 |
| Puhaskasum (€) | -55 306,00 | 479 446,00 | 222 559,00 | 471 717,00 | 226 856,00 |
| Varad (€) | 3 672 334,00 | 4 336 042,00 | 4 612 445,00 | 5 159 677,00 | 5 429 935,00 |
| Kohustised (€) | 297 152,00 | 481 414,00 | 535 258,00 | 610 773,00 | 654 175,00 |
| Omakapital (€) | 3 375 182,00 | 3 854 628,00 | 4 077 187,00 | 4 548 904,00 | 4 775 760,00 |
| Raha (€) | 3 116 432,00 | 3 402 929,00 | 3 439 223,00 | 3 865 497,00 | 4 047 832,00 |
| Töötajate arv | — | — | 83,00 | 82,00 | 80,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 5,4 mln €
- Omakapital
- 4,8 mln €
- Kohustised
- 654 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,8 mln €
- Riiklikud maksud
- 329 tuh €
- Tööjõumaksud
- 230 tuh €
- Töötajaid
- 152,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 18
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
217 tuh € · 232 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 446 199,00 € · puhaskasum 226 856,00 €
müügitulu 5 608 129,00 € · puhaskasum 471 717,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Soola tn 6 · 51004 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20037857 / 11
müügitulu 5 063 922,00 € · puhaskasum 222 559,00 €
müügitulu 4 790 504,00 € · puhaskasum 479 446,00 €
müügitulu 2 641 855,00 € · puhaskahjum 55 306,00 €
müügitulu 2 281 953,00 € · puhaskahjum 489 172,00 €
müügitulu 5 037 157,00 € · puhaskasum 426 669,00 €
müügitulu 4 514 494,00 € · puhaskasum 343 818,00 €
müügitulu 4 636 947,00 € · puhaskasum 585 883,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Soola tn 6 · 51014 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20037857 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Soola tn 6 · 51014 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20037857 / 6
müügitulu 4 655 572,00 € · puhaskasum 550 367,00 €
aktsiaselts RONDAM osalus muutus: 100% · 41 000,00 EEK → 100% · 2 620,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20037857 / 4
aktsiaselts RONDAM osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 41 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 20037857 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026