OÜ ASIS KIVI
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 272 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 348 616,00 | 408 241,00 | 310 290,00 | 364 087,00 | 511 131,00 |
| Ärikasum (€) | 66 857,00 | 159 860,00 | 74 841,00 | 81 547,00 | 92 436,00 |
| Puhaskasum (€) | 63 610,00 | 154 048,00 | 70 323,00 | 82 568,00 | 94 132,00 |
| Varad (€) | 386 653,00 | 495 113,00 | 521 592,00 | 610 003,00 | 761 302,00 |
| Kohustised (€) | 109 261,00 | 82 173,00 | 58 329,00 | 88 098,00 | 147 875,00 |
| Omakapital (€) | 277 392,00 | 412 940,00 | 463 263,00 | 521 905,00 | 613 427,00 |
| Raha (€) | 81 320,00 | 238 897,00 | 318 503,00 | 370 249,00 | 269 619,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 761 tuh €
- Omakapital
- 613 tuh €
- Kohustised
- 148 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 343 tuh €
- Riiklikud maksud
- 38,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,8 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 511 131,00 € · puhaskasum 94 132,00 €
müügitulu 364 087,00 € · puhaskasum 82 568,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 310 290,00 € · puhaskasum 70 323,00 €
müügitulu 408 241,00 € · puhaskasum 154 048,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Raadi alev, Raadiraja tn 20-2 · 60532 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20037745 / 8
müügitulu 348 616,00 € · puhaskasum 63 610,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Tila küla, Raadiraja tn 20-2 · 60532 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20037745 / 7
müügitulu 441 963,00 € · puhaskasum 57 334,00 €
müügitulu 383 555,00 € · puhaskasum 33 986,00 €
müügitulu 496 841,00 € · puhaskasum 72 829,00 €
müügitulu 226 715,00 € · puhaskasum 12 117,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Nõmme tn 5 · 65603 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20037745 / 5
müügitulu 76 121,00 € · puhaskasum 20 968,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026