TRENDWOOD OÜ
Puidu saagimine ja hööveldamine
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 273 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 14,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 114 099,00 | 3 509 217,00 | 2 816 114,00 | 2 577 147,00 | 2 799 114,00 |
| Ärikasum (€) | 269 273,00 | 381 819,00 | 181 057,00 | 98 262,00 | 70 350,00 |
| Puhaskasum (€) | 252 279,00 | 371 150,00 | 161 344,00 | 65 835,00 | 44 555,00 |
| Varad (€) | 1 259 789,00 | 1 485 688,00 | 1 528 806,00 | 1 624 095,00 | 1 501 984,00 |
| Kohustised (€) | 363 881,00 | 252 328,00 | 191 352,00 | 324 108,00 | 202 442,00 |
| Omakapital (€) | 895 908,00 | 1 233 360,00 | 1 337 454,00 | 1 299 987,00 | 1 299 542,00 |
| Raha (€) | 127 783,00 | 335 529,00 | 205 038,00 | 252 637,00 | 142 926,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 15,00 | 15,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 1,3 mln €
- Kohustised
- 202 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 891 tuh €
- Riiklikud maksud
- 102 tuh €
- Tööjõumaksud
- 42,5 tuh €
- Töötajaid
- 15,00
Avaliku sektori maksed
2026
14,1 tuh € · 29 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 799 114,00 € · puhaskasum 44 555,00 €
müügitulu 2 577 147,00 € · puhaskasum 65 835,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 816 114,00 € · puhaskasum 161 344,00 €
müügitulu 3 509 217,00 € · puhaskasum 371 150,00 €
müügitulu 3 114 099,00 € · puhaskasum 252 279,00 €
müügitulu 2 420 712,00 € · puhaskasum 147 631,00 €
müügitulu 2 112 869,00 € · puhaskasum 114 862,00 €
müügitulu 1 938 624,00 € · puhaskasum 112 518,00 €
müügitulu 1 339 616,00 € · puhaskasum 10 062,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 4 · 65607 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20037731 / 3
müügitulu 1 073 214,00 € · puhaskasum 32 904,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026