FamiCoop OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 287 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 90 305,00 | 86 184,00 | 15 302,00 | 40 821,00 | 16 943,00 |
| Ärikasum (€) | -7 031,00 | -13 605,00 | 2 499,00 | 24 553,00 | 6 672,00 |
| Puhaskasum (€) | -7 531,00 | -15 318,00 | 2 335,00 | 24 378,00 | 6 677,00 |
| Varad (€) | 7 597,00 | 2 811,00 | 2 672,00 | 21 412,00 | 11 778,00 |
| Kohustised (€) | 13 962,00 | 24 494,00 | 22 021,00 | 16 383,00 | 72,00 |
| Omakapital (€) | -6 365,00 | -21 683,00 | -19 349,00 | 5 029,00 | 11 706,00 |
| Raha (€) | 7 554,00 | 2 794,00 | 2 448,00 | 12 581,00 | 7 858,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 11,8 tuh €
- Omakapital
- 11,7 tuh €
- Kohustised
- 72 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 16 943,00 € · puhaskasum 6 677,00 €
müügitulu 40 821,00 € · puhaskasum 24 378,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 15 302,00 € · puhaskasum 2 335,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 86 184,00 € · puhaskahjum 15 318,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 90 305,00 € · puhaskahjum 7 531,00 €
müügitulu 38 760,00 € · puhaskahjum 1 390,00 €
müügitulu 20,00 € · puhaskasum 1 794,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Tõstamaa alevik, Ehitajate tee 7 · 88101 · kanne 5 · FamiCoop OÜ: Kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30033124 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Seliste küla · 88103 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30033124 / 4
müügitulu 1 214,00 € · puhaskahjum 1 332,00 €
müügitulu 1 102,00 € · puhaskasum 4 191,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · osaühing Seliste Meierei: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 33124, Registrikaardi sulgemine piirkonnavahetuse tõttu Ä 105604 / 3
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026