Osaühing Kanni Vahvik-Heinsoo
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 232 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 21.05.2019: Eriarstiabi teenused.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 157 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 140 643,00 | 172 322,00 | 207 474,00 | 265 605,00 | 253 690,00 |
| Ärikasum (€) | 45 907,00 | 73 933,00 | 100 909,00 | 146 270,00 | 111 948,00 |
| Puhaskasum (€) | 30 393,00 | 61 401,00 | 88 759,00 | 135 022,00 | 96 889,00 |
| Varad (€) | 119 984,00 | 146 918,00 | 188 092,00 | 236 970,00 | 329 092,00 |
| Kohustised (€) | 49 073,00 | 59 606,00 | 62 021,00 | 25 877,00 | 81 110,00 |
| Omakapital (€) | 70 911,00 | 87 312,00 | 126 071,00 | 211 093,00 | 247 982,00 |
| Raha (€) | 39 459,00 | 57 619,00 | 103 055,00 | 89 836,00 | 203 288,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 329 tuh €
- Omakapital
- 248 tuh €
- Kohustised
- 81,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 24,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,7 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
157 tuh € · 17 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 253 690,00 € · puhaskasum 96 889,00 €
müügitulu 265 605,00 € · puhaskasum 135 022,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 207 474,00 € · puhaskasum 88 759,00 €
müügitulu 172 322,00 € · puhaskasum 61 401,00 €
müügitulu 140 643,00 € · puhaskasum 30 393,00 €
müügitulu 135 904,00 € · puhaskasum 41 375,00 €
müügitulu 119 458,00 € · puhaskasum 36 721,00 €
müügitulu 111 636,00 € · puhaskasum 16 977,00 €
müügitulu 130 533,00 € · puhaskasum 35 578,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tuleviku tn 1 · 44310 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 40019729 / 2
müügitulu 127 383,00 € · puhaskasum 30 650,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026