MAGNUM LOGISTICS OÜ
Kaubaladude töö
19.10.2026 võitis hanke: Ravimite ja immuunpreparaatide lao- ja logistikateenuse ostmine.
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 325 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 13 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 244 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 11 190 272,00 | 12 152 914,00 | 12 984 696,00 | 13 384 489,00 | 15 121 373,00 |
| Ärikasum (€) | 325 792,00 | 36 464,00 | 233 694,00 | 673 923,00 | 1 238 807,00 |
| Puhaskasum (€) | 288 733,00 | 19 453,00 | 203 788,00 | 655 853,00 | 1 222 085,00 |
| Varad (€) | 4 108 342,00 | 4 277 430,00 | 3 924 157,00 | 4 565 960,00 | 6 164 942,00 |
| Kohustised (€) | 2 505 585,00 | 2 655 220,00 | 2 098 159,00 | 2 084 109,00 | 2 461 006,00 |
| Omakapital (€) | 1 602 757,00 | 1 622 210,00 | 1 825 998,00 | 2 481 851,00 | 3 703 936,00 |
| Raha (€) | 292,00 | 1 122,00 | 586,00 | 877,00 | 14 151,00 |
| Töötajate arv | — | — | 215,00 | 219,00 | — |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2026
- 6,2 mln €
- Omakapital
- 3,7 mln €
- Kohustised
- 2,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 544 tuh €
- Tööjõumaksud
- 579 tuh €
- Töötajaid
- 215,00
Riigihanked
2021–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 6
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,1 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
244 tuh € · 12 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 13 384 489,00 € · puhaskasum 655 853,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 12 984 696,00 € · puhaskasum 203 788,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 12 152 914,00 € · puhaskasum 19 453,00 €
müügitulu 11 190 272,00 € · puhaskasum 288 733,00 €
müügitulu 9 457 366,00 € · puhaskahjum 37 705,00 €
müügitulu 9 131 693,00 € · puhaskahjum 308 308,00 €
müügitulu 10 588 765,00 € · puhaskahjum 346 373,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.05 · 30.04 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10104380 / 13
müügitulu 6 583 724,00 € · puhaskahjum 412 921,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Vae tn 16 · 76401 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10104380 / 11
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10104380 / 10
müügitulu 6 482 431,00 € · puhaskahjum 74 334,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
75 000 000,00 EEK · pandipidaja Swedbank AS
8 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Sampo Pank
24 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Sampo Pank
25 000 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
12 · kanne 6
8 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Sampo Pank
24 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Sampo Pank
25 000 000,00 EEK · pandipidaja Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 104380 / 2
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava või teises piirkonnas asuva isiku registrikaardile)
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026