Changelogic OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 324 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 9 800,00 | 0,00 | 5 200,00 |
| Ärikasum (€) | -32 889,00 | -14 121,00 | -73 999,00 | -38 639,00 | -51 189,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 256 360,00 | 2 948 843,00 | 2 061 042,00 | -42 504,00 | -359 298,00 |
| Varad (€) | 3 483 198,00 | 6 409 073,00 | 8 773 381,00 | 8 730 075,00 | 8 368 243,00 |
| Kohustised (€) | 1 129 987,00 | 1 107 019,00 | 1 410 285,00 | 1 409 483,00 | 1 411 104,00 |
| Omakapital (€) | 2 353 211,00 | 5 302 054,00 | 7 363 096,00 | 7 320 592,00 | 6 957 139,00 |
| Raha (€) | 15 752,00 | 46 338,00 | 141 360,00 | 6 909,00 | 5 229,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,4 mln €
- Omakapital
- 7,0 mln €
- Kohustised
- 1,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 5 200,00 € · puhaskahjum 359 298,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 42 504,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 9 800,00 € · puhaskasum 2 061 042,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 2 948 843,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 256 360,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 056 746,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 31 875,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 12 828,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 26 959,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 6 · 11415 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10104707 / 8
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 10 576,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
AS Webmedia Group sai osanikuks: 100% · 40 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 104707
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026