Mercell Estonia OÜ
Mujal liigitamata infoalane tegevus
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 334 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 691 615,00 | 694 872,00 | 1 182 028,00 | 1 011 594,00 | 694 793,00 |
| Ärikasum (€) | 62 556,00 | 17 536,00 | 32 032,00 | 39 628,00 | 16 518,00 |
| Puhaskasum (€) | 62 592,00 | 17 288,00 | 32 032,00 | 39 640,00 | 16 806,00 |
| Varad (€) | 580 717,00 | 617 897,00 | 874 273,00 | 839 043,00 | 1 007 273,00 |
| Kohustised (€) | 412 511,00 | 432 403,00 | 656 747,00 | 581 876,00 | 733 300,00 |
| Omakapital (€) | 168 206,00 | 185 494,00 | 217 526,00 | 257 167,00 | 273 973,00 |
| Raha (€) | 490 733,00 | 567 497,00 | 411 455,00 | 150 931,00 | 43 989,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 14,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,0 mln €
- Omakapital
- 274 tuh €
- Kohustised
- 733 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 47,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 49,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 43,6 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
2,0 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 694 793,00 € · puhaskasum 16 806,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 011 594,00 € · puhaskasum 39 640,00 €
müügitulu 1 182 028,00 € · puhaskasum 32 032,00 €
müügitulu 694 872,00 € · puhaskasum 17 288,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 691 615,00 € · puhaskasum 62 592,00 €
müügitulu 720 261,00 € · puhaskahjum 15 903,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 662 123,00 € · puhaskahjum 17 497,00 €
müügitulu 621 627,00 € · puhaskahjum 47 581,00 €
müügitulu 630 678,00 € · puhaskahjum 60 690,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 15-14 · 10143 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10104439 / 13
müügitulu 655 581,00 € · puhaskahjum 60 495,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Mercell Holding AS osalus muutus: 100% · 70 000,00 EEK → 100% · 4 473,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10104439 / 9
Mercell Holding AS osalus muutus: 100% · 60 000,00 EEK → 100% · 70 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 10104439 / 8
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Mercell Holding AS osalus muutus: 100% · 50 000,00 EEK → 100% · 60 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 104439 / 6
Mercell Holding AS osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 50 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 104439 / 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026