SH Hambaravi OÜ
Hambaravi osutamine
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 346 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Järva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 42 247,00 | 48 311,00 | 51 792,00 | 49 900,00 | — |
| Ärikasum (€) | 1 271,00 | 5 558,00 | 4 223,00 | 6 646,00 | — |
| Puhaskasum (€) | 1 271,00 | 5 558,00 | 4 224,00 | 6 649,00 | -6 404,00 |
| Varad (€) | 22 768,00 | 28 305,00 | 32 340,00 | 34 545,00 | 34 538,00 |
| Kohustised (€) | 4 655,00 | 4 633,00 | 4 444,00 | 0,00 | 6 397,00 |
| Omakapital (€) | 18 113,00 | 23 672,00 | 27 896,00 | 34 545,00 | 28 141,00 |
| Raha (€) | 19 079,00 | 24 383,00 | 27 444,00 | 34 545,00 | 28 141,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
2018Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2024
- 34,5 tuh €
- Omakapital
- 28,1 tuh €
- Kohustised
- 6,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2024 3. kv
- Riiklikud maksud
- 6,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte staatus muutus: Kustutatud · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30032633 / 10
puhaskahjum 6 404,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 49 900,00 € · puhaskasum 6 649,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Likvideerimisel · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30032633 / 7
müügitulu 51 792,00 € · puhaskasum 4 224,00 €
müügitulu 48 311,00 € · puhaskasum 5 558,00 €
müügitulu 42 247,00 € · puhaskasum 1 271,00 €
müügitulu 46 508,00 € · puhaskasum 3 263,00 €
müügitulu 47 391,00 € · puhaskasum 6 561,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Koigi küla, Mõisavahe tee 1 · 72501 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30032633 / 5
müügitulu 41 540,00 € · puhaskahjum 2 996,00 €
müügitulu 39 255,00 € · puhaskahjum 2 759,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
SH Hambaravi OÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 32633
Äriregister · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026