CV Keskus OÜ
Tööhõiveagentuuride tegevus
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 348 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 11.02.2026; lepingu maksumus 10,0 tuh €: Tööportaalide värbamisteenuste kasutamine Sotsiaalkindlustusametile.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 371 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 044 957,00 | 7 455 301,00 | 7 618 310,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 713 721,00 | 2 411 197,00 | 1 608 630,00 |
| Varad (€) | 9 142 376,00 | 6 332 535,00 | 5 651 779,00 |
| Kohustised (€) | 3 328 649,00 | 3 534 194,00 | 3 427 498,00 |
| Omakapital (€) | 5 813 727,00 | 2 798 341,00 | 2 224 281,00 |
| Raha (€) | 8 204 780,00 | 4 967 240,00 | 4 350 876,00 |
| Töötajate arv | 62,00 | 60,00 | 60,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,7 mln €
- Omakapital
- 2,2 mln €
- Kohustised
- 3,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,5 mln €
- Riiklikud maksud
- 510 tuh €
- Tööjõumaksud
- 199 tuh €
- Töötajaid
- 25,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 210 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
371 tuh € · 235 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 7 618 310,00 € · puhaskasum 1 608 630,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 7 455 301,00 € · puhaskasum 2 411 197,00 €
Ringier Central and Eastern Europe AG osalus muutus: 100% · 2 610 772,00 € → 100% · 33 620,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 24
Ringier Central and Eastern Europe AG osalus muutus: 100% · 33 620,00 € → 100% · 2 610 772,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 22
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 8 044 957,00 € · puhaskasum 2 713 721,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, A. H. Tammsaare tee 56 · 11316 · kanne 21 · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 21
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Endla tn 16 · 10142 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 17
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 46 · 10621 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 15
Headhunter FSU Limited osalus muutus: 100% · 32 620,00 € → 100% · 33 620,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 11
Headhunter FSU Limited osalus muutus: 100% · 2 620,00 € → 100% · 32 620,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 8
Salvada Company Limited osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 41 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 5
CV Keskus OÜ: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10103989 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne piiriülesel ühinemisel (ühendava isiku registrikaardile)
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Osaühing Kermon Invest sai osanikuks: 100% · 40 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 103989
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026