osaühing AESTOVEEG
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
22.10.2026 võitis hanke: Tootmishoone ehitustööd Leie külas (lammutus, põrandavalu, tõstuksed, elektritööd).
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 331 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 961 224,00 | 999 275,00 | 1 926 895,00 | 1 565 741,00 | 1 298 281,00 |
| Ärikasum (€) | 34 412,00 | 74 459,00 | -42 331,00 | 26 316,00 | 104 960,00 |
| Puhaskasum (€) | 33 546,00 | 73 623,00 | -49 654,00 | 8 050,00 | 95 431,00 |
| Varad (€) | 284 317,00 | 284 321,00 | 446 279,00 | 638 548,00 | 770 435,00 |
| Kohustised (€) | 180 504,00 | 106 885,00 | 318 497,00 | 502 716,00 | 539 172,00 |
| Omakapital (€) | 103 813,00 | 177 436,00 | 127 782,00 | 135 832,00 | 231 263,00 |
| Raha (€) | 61 224,00 | 12 119,00 | 1 345,00 | 4 928,00 | 7 008,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 5,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 770 tuh €
- Omakapital
- 231 tuh €
- Kohustised
- 539 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 355 tuh €
- Riiklikud maksud
- 19,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,6 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Riigihanked
2023–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 4,1 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
16,6 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 298 281,00 € · puhaskasum 95 431,00 €
müügitulu 1 565 741,00 € · puhaskasum 8 050,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 926 895,00 € · puhaskahjum 49 654,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 999 275,00 € · puhaskasum 73 623,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tuule tn 2b-1 · 51009 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20037297 / 10
müügitulu 961 224,00 € · puhaskasum 33 546,00 €
müügitulu 929 063,00 € · puhaskahjum 51 779,00 €
müügitulu 819 391,00 € · puhaskasum 57 094,00 €
müügitulu 696 493,00 € · puhaskahjum 58 776,00 €
müügitulu 777 092,00 € · puhaskahjum 4 322,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ristiku tn 36 · 50110 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20037297 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Ristiku tn 36 · 50110 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20037297 / 5
müügitulu 491 426,00 € · puhaskasum 75 070,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
osaühing AESTOVEEG: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 37297
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026