Riiamäe Hambakliinik OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 332 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele ortodontia teenuse osutamiseks Eesti maakondades, v.a Järva, Harju ja Tartu maakond ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 242 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 253 180,00 | 1 436 635,00 | 1 754 842,00 | 2 373 324,00 | 2 280 176,00 |
| Ärikasum (€) | 117 536,00 | 80 743,00 | 61 930,00 | 319 753,00 | 137 315,00 |
| Puhaskasum (€) | 117 544,00 | 76 915,00 | 56 432,00 | 315 668,00 | 137 920,00 |
| Varad (€) | 394 167,00 | 502 447,00 | 626 509,00 | 886 651,00 | 951 944,00 |
| Kohustised (€) | 86 872,00 | 138 237,00 | 189 952,00 | 154 426,00 | 225 010,00 |
| Omakapital (€) | 307 295,00 | 364 210,00 | 436 557,00 | 732 225,00 | 726 934,00 |
| Raha (€) | 166 724,00 | 208 075,00 | 205 401,00 | 384 783,00 | 466 921,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 19,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 952 tuh €
- Omakapital
- 727 tuh €
- Kohustised
- 225 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 144 tuh €
- Tööjõumaksud
- 145 tuh €
- Töötajaid
- 32,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
242 tuh € · 90 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 280 176,00 € · puhaskasum 137 920,00 €
müügitulu 2 373 324,00 € · puhaskasum 315 668,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 754 842,00 € · puhaskasum 56 432,00 €
müügitulu 1 436 635,00 € · puhaskasum 76 915,00 €
Riiamäe Hambakliinik OÜ: Kanne 9 · Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Väike-Tähe tn 20 · 51010 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20037261 / 9
müügitulu 1 253 180,00 € · puhaskasum 117 544,00 €
müügitulu 723 798,00 € · puhaskasum 65 915,00 €
müügitulu 519 100,00 € · puhaskasum 54 303,00 €
müügitulu 421 179,00 € · puhaskasum 63 341,00 €
müügitulu 215 374,00 € · puhaskahjum 9 422,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Tartu mnt 3-3 · 48105 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20037261 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa linn, Tartu mnt 3-3 · 48105 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20037261 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 135 012,00 € · puhaskasum 17 771,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
KASELO HAMBARAVI OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 37261
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.08.2026