OÜ ENGEROS OTEPÄÄ
Mootorsõidukite jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 335 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,6 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 25 411 941,00 | 32 206 022,00 | 26 729 128,00 | 23 667 143,00 | 27 070 902,00 |
| Ärikasum (€) | 3 324 579,00 | 3 556 755,00 | 2 386 789,00 | 2 156 121,00 | 2 799 434,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 278 774,00 | 3 774 734,00 | 2 356 592,00 | 2 837 935,00 | 3 354 887,00 |
| Varad (€) | 17 288 833,00 | 20 622 665,00 | 20 986 087,00 | 23 442 569,00 | 25 814 842,00 |
| Kohustised (€) | 641 592,00 | 499 079,00 | 517 463,00 | 435 130,00 | 642 516,00 |
| Omakapital (€) | 16 647 241,00 | 20 123 586,00 | 20 468 624,00 | 23 007 439,00 | 25 172 326,00 |
| Raha (€) | 2 751 586,00 | 2 353 689,00 | 3 027 407,00 | 2 364 306,00 | 2 306 601,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | — | 28,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 25,8 mln €
- Omakapital
- 25,2 mln €
- Kohustised
- 643 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 10,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 333 tuh €
- Tööjõumaksud
- 155 tuh €
- Töötajaid
- 33,00
Riigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
4,6 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 27 070 902,00 € · puhaskasum 3 354 887,00 €
müügitulu 23 667 143,00 € · puhaskasum 2 837 935,00 €
Varasemad muutused
1 500 000,00 € · pandipidaja AS LHV Pank
1 500 000,00 € · pandipidaja AS LHV Pank
müügitulu 26 729 128,00 € · puhaskasum 2 356 592,00 €
müügitulu 32 206 022,00 € · puhaskasum 3 774 734,00 €
müügitulu 25 411 941,00 € · puhaskasum 3 278 774,00 €
müügitulu 16 857 419,00 € · puhaskasum 1 820 085,00 €
müügitulu 18 259 913,00 € · puhaskasum 1 938 860,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla, Vatu · 67301 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20037236 / 6
müügitulu 18 439 272,00 € · puhaskasum 1 938 391,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla · 67301 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20037236 / 5
müügitulu 14 281 281,00 € · puhaskasum 1 691 079,00 €
müügitulu 12 684 727,00 € · puhaskasum 1 919 088,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026