Helve Kansi OÜ
Üldarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 356 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 8 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,2 mln €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 245 902,00 | 455 080,00 | 757 694,00 | 511 527,00 | 1 182 317,00 |
| Ärikasum (€) | 32 573,00 | 41 798,00 | 185 818,00 | 16 852,00 | 123 086,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 587,00 | 41 818,00 | 185 841,00 | 22 029,00 | 128 514,00 |
| Varad (€) | 244 667,00 | 339 118,00 | 516 360,00 | 514 366,00 | 683 672,00 |
| Kohustised (€) | 46 881,00 | 109 014,00 | 109 915,00 | 95 392,00 | 145 984,00 |
| Omakapital (€) | 197 786,00 | 230 104,00 | 406 445,00 | 418 974,00 | 537 688,00 |
| Raha (€) | 213 200,00 | 168 398,00 | 161 565,00 | 129 413,00 | 306 264,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 684 tuh €
- Omakapital
- 538 tuh €
- Kohustised
- 146 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 98,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 102 tuh €
- Töötajaid
- 32,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,2 mln € · 77 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 182 317,00 € · puhaskasum 128 514,00 €
müügitulu 511 527,00 € · puhaskasum 22 029,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 757 694,00 € · puhaskasum 185 841,00 €
müügitulu 455 080,00 € · puhaskasum 41 818,00 €
müügitulu 245 902,00 € · puhaskasum 32 587,00 €
müügitulu 227 563,00 € · puhaskasum 49 414,00 €
müügitulu 204 049,00 € · puhaskasum 26 943,00 €
müügitulu 184 800,00 € · puhaskasum 20 488,00 €
müügitulu 165 649,00 € · puhaskasum 19 926,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Maasika tn 7 · 71017 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20036982 / 3
müügitulu 151 416,00 € · puhaskasum 19 314,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026