Fresh-Est OÜ
Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 14 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.11.2025: Narva Tööstusinkubaatori sisustus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 185 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 026 140,00 | 7 412 658,00 | 7 079 732,00 | 7 366 981,00 | 7 469 258,00 |
| Ärikasum (€) | 258 392,00 | 424 085,00 | 291 537,00 | 279 364,00 | 365 741,00 |
| Puhaskasum (€) | 265 400,00 | 423 494,00 | 292 816,00 | 264 631,00 | 372 080,00 |
| Varad (€) | 2 660 407,00 | 3 176 616,00 | 3 450 337,00 | 3 652 597,00 | 4 238 179,00 |
| Kohustised (€) | 585 759,00 | 678 474,00 | 659 379,00 | 657 008,00 | 870 510,00 |
| Omakapital (€) | 2 074 648,00 | 2 498 142,00 | 2 790 958,00 | 2 995 589,00 | 3 367 669,00 |
| Raha (€) | 973 033,00 | 924 714,00 | 932 557,00 | 193 430,00 | 611 924,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 22,00 | 22,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,2 mln €
- Omakapital
- 3,4 mln €
- Kohustised
- 871 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,5 mln €
- Riiklikud maksud
- 154 tuh €
- Tööjõumaksud
- 108 tuh €
- Töötajaid
- 20,00
Riigihanked
2020–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 7
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
185 tuh € · 134 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 7 469 258,00 € · puhaskasum 372 080,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 7 366 981,00 € · puhaskasum 264 631,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 7 079 732,00 € · puhaskasum 292 816,00 €
müügitulu 7 412 658,00 € · puhaskasum 423 494,00 €
müügitulu 5 026 140,00 € · puhaskasum 265 400,00 €
müügitulu 4 029 059,00 € · puhaskasum 98 730,00 €
müügitulu 4 947 215,00 € · puhaskasum 288 704,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tuisu tn 19/6 · 11314 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10103197 / 13
müügitulu 4 520 929,00 € · puhaskasum 119 258,00 €
müügitulu 4 248 949,00 € · puhaskasum 97 823,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Siduri tn 9 · 11313 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10103197 / 11
müügitulu 4 274 164,00 € · puhaskasum 380 534,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026