Inten OÜ
Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 18 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 26.09.2023: Liiklusjärelevalve vahendite ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 41,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 431 638,00 | 4 012 047,00 | 3 200 410,00 | 2 577 377,00 | 2 912 784,00 |
| Ärikasum (€) | 283 989,00 | 769 700,00 | 246 908,00 | 640 224,00 | 506 819,00 |
| Puhaskasum (€) | 268 555,00 | 746 425,00 | 214 738,00 | 607 475,00 | 498 412,00 |
| Varad (€) | 1 240 916,00 | 1 805 577,00 | 1 814 161,00 | 2 280 862,00 | 2 866 628,00 |
| Kohustised (€) | 419 865,00 | 341 673,00 | 260 875,00 | 276 930,00 | 384 284,00 |
| Omakapital (€) | 821 051,00 | 1 463 904,00 | 1 553 286,00 | 2 003 932,00 | 2 482 344,00 |
| Raha (€) | 219 405,00 | 284 294,00 | 630 340,00 | 443 593,00 | 751 478,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 10,00 | 13,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 2,5 mln €
- Kohustised
- 384 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 139 tuh €
- Tööjõumaksud
- 66,5 tuh €
- Töötajaid
- 15,00
Riigihanked
2017–2023 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 11
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,6 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
41,1 tuh € · 47 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 912 784,00 € · puhaskasum 498 412,00 €
müügitulu 2 577 377,00 € · puhaskasum 607 475,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 200 410,00 € · puhaskasum 214 738,00 €
müügitulu 4 012 047,00 € · puhaskasum 746 425,00 €
müügitulu 2 431 638,00 € · puhaskasum 268 555,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saku vald, Saue küla, Kanama tee 5 · 76405 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10103107 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 180 534,00 € · puhaskasum 144 916,00 €
müügitulu 1 081 314,00 € · puhaskasum 142 508,00 €
müügitulu 1 021 976,00 € · puhaskasum 175 295,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Kiili vald, Luige alevik, Luige tn 1 · 75404 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10103107 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 913 986,00 € · puhaskasum 116 295,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5 · 10117 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10103107 / 10
müügitulu 350 160,00 € · puhaskasum 42 714,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026