Finrak Osaühing
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 46 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.11.2025: Piirdeaedade raamleping 2025-2028.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 395 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 334 327,00 | 360 285,00 | 286 062,00 | 521 902,00 | 903 626,00 |
| Ärikasum (€) | -3 057,00 | 20 076,00 | -25 354,00 | 42 370,00 | 21 929,00 |
| Puhaskasum (€) | -8 296,00 | 11 357,00 | -30 224,00 | 39 338,00 | 10 929,00 |
| Varad (€) | 150 570,00 | 125 191,00 | 104 773,00 | 219 626,00 | 254 106,00 |
| Kohustised (€) | 126 635,00 | 89 899,00 | 99 706,00 | 175 220,00 | 198 771,00 |
| Omakapital (€) | 23 935,00 | 35 292,00 | 5 067,00 | 44 406,00 | 55 335,00 |
| Raha (€) | 14 594,00 | 15 821,00 | 32 692,00 | 35 969,00 | 44 395,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 8,00 | 13,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 254 tuh €
- Omakapital
- 55,3 tuh €
- Kohustised
- 199 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 139 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,3 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2024–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 396 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
395 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 903 626,00 € · puhaskasum 10 929,00 €
müügitulu 521 902,00 € · puhaskasum 39 338,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 286 062,00 € · puhaskahjum 30 224,00 €
müügitulu 360 285,00 € · puhaskasum 11 357,00 €
müügitulu 334 327,00 € · puhaskahjum 8 296,00 €
müügitulu 206 294,00 € · puhaskasum 4 561,00 €
müügitulu 347 982,00 € · puhaskahjum 46 415,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Pikk tn 8 · 44307 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10102144 / 9
müügitulu 371 427,00 € · puhaskasum 12 590,00 €
müügitulu 101 658,00 € · puhaskasum 39 790,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Meelespea tn 6-6 · 76401 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10102144 / 7
müügitulu 108 190,00 € · puhaskahjum 3 885,00 €
Finrak Osaühing: Kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40019164 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
18 · kanne 2
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Betomajad Osaühing: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 19164
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026