Pent OÜ
Põranda- ja seinakatete paigaldus
Ettevõte kanti registrisse 20 aastat ja 49 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 7 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 186 363,00 | 451 611,00 | 290 885,00 | 250 474,00 | 833 451,00 |
| Ärikasum (€) | 57 673,00 | 104 023,00 | 110 609,00 | 106 224,00 | 161 391,00 |
| Puhaskasum (€) | 34 676,00 | 68 757,00 | 99 804,00 | 87 727,00 | 128 869,00 |
| Varad (€) | 237 765,00 | 171 317,00 | 175 859,00 | 190 533,00 | 254 185,00 |
| Kohustised (€) | 2 680,00 | 12 672,00 | 2 697,00 | 6 645,00 | 56 473,00 |
| Omakapital (€) | 235 085,00 | 158 645,00 | 173 162,00 | 183 888,00 | 197 712,00 |
| Raha (€) | 185 900,00 | 117 275,00 | 120 138,00 | 139 878,00 | 78 556,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 3,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 254 tuh €
- Omakapital
- 198 tuh €
- Kohustised
- 56,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 50,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,8 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,6 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 833 451,00 € · puhaskasum 128 869,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Hane tn 8-18 · 13418 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 30032133 / 10
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
müügitulu 250 474,00 € · puhaskasum 87 727,00 €
müügitulu 290 885,00 € · puhaskasum 99 804,00 €
müügitulu 451 611,00 € · puhaskasum 68 757,00 €
müügitulu 186 363,00 € · puhaskasum 34 676,00 €
müügitulu 342 655,00 € · puhaskasum 138 851,00 €
müügitulu 423 319,00 € · puhaskasum 219 507,00 €
müügitulu 250 246,00 € · puhaskasum 115 253,00 €
müügitulu 93 209,00 € · puhaskahjum 64 276,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Liblika tn 3-1 · 80040 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30032133 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Liblika tn 3-1 · 80040 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30032133 / 4
müügitulu 231 134,00 € · puhaskasum 47 768,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026